Dubai Turu, 3 Gece 4 Gün

Dubai Turu, 3 Gece 4 Gün

           TUR NO:   D 1944 GÜN: 3 GECE 4 GÜN
  Tarih Parkur Kalkış Saati Oda Durumu Ücreti
Gidiş 01.09.2023 İstanbul Havalimanı  –

Dubai Havalimanı

01.40 İki kişilik Odada Kişi Başı 890 $‘dan başlayan fiyatlar
Dönüş 04.09.2023 Dubai Havalimanı  –

İstanbul Havalimanı

20.45 Üç kişilik Odada Kişi Başı 890 $‘dan başlayan fiyatlar
OTEL 4 Yıldızlı Otel 3 GECE   Tekli Odada Kişi Başı  1040 $‘dan başlayan fiyatlar

Dosya:Fly Dubai logo 2010 03.svg - Vikipedi   Fly Dubai Havayolları

 

Çocuk Fiyatları
0 – 2 Yaş : 95 $
2 – 6 Yaş : 790 $
7 – 12 Yaş : 840 $

TUR PROGRAMI

1. Gün, İSTANBUL-DUBAI
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma (Hareket tarihinden 1 gün önce ki akşam). Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Fly Dubai Yolları’nın tarifeli seferi ile Dubai’ye hareket. Varışımızın ardından havaalanında bekleyen yerel rehberimiz tarafından karşılanma, sabah namazı ve kahvaltının ardından Dubai şehir turuna başlıyoruz. Turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası verdikten sonra Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşısında alış veriş için serbest zaman. Sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Belirtilen saatte buluşma Dhow Cruise diye adlandırılan akşam yemekli tekne turumuz için otelden hareket. Teknemize yerleşme açık büfe akşam yemeği. Yemekten sonra otelimize transfer.

 

2. GÜN DUBAI
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma (tahmini 15.00 gibi) ve ciplere yerleşme. Dubai Çölü Safari ve Bedevi Çadırında Akşam Yemeği turuna hareket. 4X4 ciplerle çölde kum tepelerini aşıp deve çiftliklerini görüyoruz. Verilecek molada fotoğraf çekip, kum tepelerinin ardına doğru gün batımını izliyoruz. Heyecanlı olduğu kadar yorucu olan bu keyifli safari turundan sonra çölün ortasında kurulan bedevi kampında dinlenip, açık büfe yemek, içecekler ve Bedevi gösterileri ile günün tüm yorgunluğunu atıyoruz. Tur sonrası ciplerimiz ile otelimize transfer ve serbest zaman.

 

3. GÜN, DUBAI-ABU DHABI-DUBAI
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının olduğu ve 45 milyon çiçeğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai gezimizin ardından içinde Kayak merkezi bulunan tek alışveriş merkezi olan Emirates Mall’da alışveriş için serbest zaman. Serbest zamanın ardından Dubai Mall Alışveriş merkezine varış. Dileyen misafirlerimiz 828 metre yüksekliği ile Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa‘nın 124. katına yine Dünya’nın en hızlı asansörü ile Dubai‘nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top seyir terasına çıkabilirler. (Bilet ücreti yaklaşık 45 USD’dir.)  Dubai Mall Dünya’nın en büyük alışveriş merkezidir ve içinde yaklaşık 1400 mağaza bulmaktadır. Su, ses ve ışık gösterisini (Fountain Ballet Show) izlemek ve alışveriş yapmak ve akşam yemeği için serbest zaman. Ardından konaklama.

 

4. GÜN, DUBAI-İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bu günde alışveriş merkezlerinde alışveriş yaparak yada Dubai’nin birbirinden güzel plajlarında vakit geçirebilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve Dubai Havalimanı’na hareket. Fly Dubai Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami ya da mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir. 

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olanlar

‣ Fly Dubai HY ile İstanbul – Dubai – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
‣ Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
‣ Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
‣ 4* otellerde 3 gece konaklama
‣ Otelde Alınan sabah kahvaltıları
‣ İlk gün sabah kahvaltısı (Yerel restoranımızda)
‣ 3 adet Akşam yemekleri (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir)
‣ Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
‣ Profesyonel Türkçe Rehberlik
‣ Miracle Garden Turu ve Giriş Ücreti
‣ Jeep Safari Turu
‣ Altıncılar Baharatçılar Çarşısı Turu
‣ Su ve Işık Gösterisi Turu
‣ Dhow Cruise Yemekli Tekne Turu