GAP TURU (5 Gün 5 Gece, 4 gece otel konaklamalı Gap Turu. Gidiş: 14.09.2021, Dönüş:19.09.2021)

Duha Turizm 5 Gün 5 Gece, 4 gece otel konaklamalı Gap Turu

GİDİŞ: 14 EYLÜL 2021 DÖNÜŞ: 19. EYLÜL 2021
(KONYA-SİLİFKE-TARSUS- ADANA-HALFETİ (Tekne Turu)-URFA-HARRAN-MARDİN-HASANKEYF (Tekne Turu)-MARDİN-DİYARBAKIR-ADIYAMAN-KAHRAMANMARAŞ)

ÜCRET:

Kişi başı : 1600 TL.

Tel: 0555 981 94 93

 

GAP TURU

Tur Tarihleri

Gidiş Tarihi  Dönüş Tarihi

14.09.2021 – 19.09.2021

PROGRAM:

14 EYLÜL 2021 GAP TURU
5 GÜN 5 GECE, 4 GECE OTEL KONAKLAMALI
(KONYA-SİLİFKE-TARSUS- ADANA-HALFETİ (Tekne Turu)-URFA-HARRAN-MARDİN-HASANKEYF (Tekne Turu)-MARDİN-DİYARBAKIR-ADIYAMAN-KAHRAMANMARAŞ)
📌 Ulaşım (D2 Belgeli Lüx Otobüsle)
📌 5 Sabah Kahvaltısı
📌 4 Akşam Yemeği (yörenin et lokantalarında, kebapçılarında akşam yemeği)
📌 Araç İçi İkram ve Hizmetler
📌Seyahat Sigortası
📌 Rehberlik
14 EYLÜL’DE ESKİŞEHİR ATATÜRK LİSESİ ÖNÜNDEN HAREKET
Not: Yol boyunca ekstra ücret veya alış verişlerinizden komisyon almak vs gibi durumlar söz konusu bile olmaz. Tur fiyatına yazılı olan her şey dahildir…
1. GÜN
14 EYLÜL Atatürk lisesi yanından hareket. AKŞEHİR’de Nasrettin Hoca, KONYA’da Mevlana, Meram Bağları gezildikten sonra, ÇUMRA, KARAMAN, MUT yolunu takiben verilecek molalarla SİLİFKE de Konaklama..
2. GÜN
SİLİFKE’de denize nazır Sabah kahvaltısı sonrasında Cennet Cehennem Obruklarını görüyor ve TARSUS’a geçiyoruz; TARSUS’ta 309 Yıl uykuda kalan Ashabı Kehf ziyareti sonrası ADANA’ya geçiş, ADANA’da Sabancı merkez camii ziyaret edilecek ve HALFETİ’ye geçiş. HALFETİ’de Tekne Turu ile HALFETİ’nin tarihi ve Karagül’ünü gördükten sonra BİRECİK üzerinden URFA’ya, URFA’da konaklama ve Tarihi Sembol ciğer evinde akşam yemeği (Dileyenler sıra gecesine katılabilir)..
3. GÜN
URFA’da kahvaltı sonrası Balıklı göl, Hz İbrahimin doğduğu mağara, Hz Eyüp’ün çile mağarası ve şifalı su gezisi sonrası HARRAN’a, HARRAN evlerini ve sonrasında Göbeklitepe’yi görmemiz akabinde MARDİN’e hareket. MARDİN Eski Mardin’de olan Kasımiye Medresesi Ulucamii, Zinciriye Medresesi gezisi sonrası Akşam yemeği ve konaklama MARDİN’de..
4.GÜN
Sabah kahvaltısı sonrası Deyrulzaferan Manastırını görüp HASANKEYF’e hareket ediyoruz. HASANKEYF’te Tekne Turu ile HASANKEYF’in tarihini yakından görüyoruz. Sonrasında otobüsümüze binip BATMAN üzerinden DİYARBAKIR’a geçiyoruz. DİYARBAKIR’da On gözlü köprü, Ulucamii, 27 sahabiye ev sahipliği yapan Surlar ve Dileyenler için açık hava müzesi gezisi sonrası Akşam yemeği DİYARBAKIR’da. Akşam yemeği sonrası ADIYAMAN’a hareket, konaklama ADIYAMAN’da. Dileyenler Nemrut dağında gün doğumunu izleyebilir.
5.Gün
Sabah kahvaltı sonrası hareket KAHRAMANMARAŞ’a. MARAŞ’ta dondurma fabrikası ve kısa bir alışveriş sonrası OSMANİYE, POZANTI, NİĞDE, ANKARA güzergahını takip ederek Güzel ESKİŞEHİR’imize dönüş.

ÜCRET:

Kişi başı : 1600 TL.

Tel: 0555 981 94 93


   ÖNEMLİ NOTLAR :

            Tura katılanlaran aşı kartlarının yanlarında olması gerekmektedir. Aşı olmayanlar PCR testi yaptırmak zorundadırlar.

 Erken uyanmayı sevmek, Yürüyüşlere katılmak, Spor giysi ve ayakkabı. ( 2.spor ayakkabı)

 Güleryüz – hoşgörü – sabır ve eğlenmeyi sevmek

 Sırt çantası, fotoğraf makinesi, şarj cihazı bulundurulması avantajdır.

 Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz ofisi vs. bulmak her zaman mümkün olmayabilir, tedarikli olmak rahatlatır.

 Tur rehberi, bölgedeki yoğunluk, hava ve yol koşullarına göre program içeriğinde değişiklik yapmadan, program uygulamasını değiştirme hakkına sahiptir.

 Yaptırmış olduğunuz bu tur ile ilgili rezervasyon anında otobüste koltuk sırası ve numarası sözü ile garantisi kesinlikle verilmez

 çocuk indirimleri (2) büyük yanında konaklamak koşulu ile geçerlidir.

 Müze kart / maximum kart / 17 yaşaltı / 65 yaşüstü kişiler kimlikleri ve geçerlilikleri olması durumunda Turizm Bakanlığı’na bağlı tesislere ücretsiz giriş yapabilirler.

 Bu tur programı bir paket olarak düşünülmelidir. Katılımcıların kendi isteği ile almadığı bir hizmetin bedelinin iadesi kesinlikle yapılamaz.

 Bu bir tur sözleşmesidir. Turu satın alan kişi (kişiler) bu koşulları kabul etmiş sayılırlar. Bu sözleşme tur kayıt formundaki tüm kişiler için de geçerlidir.